Postanowienia noworoczne , co z nimi?

 

4aec06cee2cfe6f0f78d23af8e2bf1e5

Wraz z nadejściem każdego kolejnego roku  zabieramy się do redagowania w naszych głowach kolejnych postanowień.Postanowienie noworoczne kojarzy się nam jednak z czymś czego do tej pory nie zrealizowaliśmy mimo upływających lat ,co styczeń na naszej liście są wciąż powielające się tematy.

 

Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim jesteśmy dla siebie zbyt wymagający. Stawiamy przed sobą zbyt wiele celów do osiągnięcia na raz i nie konkretyzujemy założonych zamierzeń.

Spróbuj więc realnie ocenić swoje możliwości. Nie zakładaj że do końca stycznia schudniesz 10 kg, rzucisz palenie, staniesz się gibką  jogginką czy boginią seksu. Każde z zamierzonych celów musi być wykonywane małymi krokami i stopniowo.Najpierw pozbaw się nałogu tytoniowego, w międzyczasie próbuj pierwszych kroków w poznawaniu nowych asan, gdy oswoisz się już z nowymi dobrymi nawykami możesz zacząć zdrowo się odżywiać i do asan dodać pozycje miłosne. Daj sobie czas, masz na to cały rok.

Vision Mission Work Business Concept
Vision Mission Work Business Concept

Wiele postanowień związanych jest z naszą działalnością zawodową.Planujemy wyższe zarobki, szersze kontakty, większą dyscyplinę w pracy. Zrób plan takich postanowień i opisz je dokładnie, łatwiej ci będzie je wdrażać w życie.Chcesz poszerzyć kontakty zawodowe?Opisz jak chcesz to zrobić. Chcesz więcej zarabiać?Zaplanuj na konkretną datę rozmowę z szefem o podwyżce.Dyscyplina w pracy? Zacznij od zakupu pięknego notatnika i porządków na biurku. Nazywaj to co robisz po imieniu, a stanie się to bardziej realne i namacalne.

2804f14985d54124f368a82c9d2a47bf

Korzystając z okazji chciałabym życzyć moim klientom, kolegom po fachu i przypadkowym czytelnikom również, realizowania założonych celów. Tych osobistych jak i zawodowych, oraz aby nowy nadchodzący 2017 rok był dla Was pasmem sukcesów i szczęśliwych dni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *